PARK s.c. P.U.H. Metalowe Artykuły, Śruby Stalowe, Śruby Nierdzewne, Wkręty, Narzędzia

Katalog produktów:
Artykuły metalowe Koszalin Artykuły metalowe Koszalin ARTYKUŁY METALOWE w Koszalinie największy wybór w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ,,PARK” S.C. funkcjonujący od 1994r. W tej grupie, znajdą Państwo produkty wykonane we wszystkich klasach wytrzymałości 5.8, 8.8, 10.9, 12.9, oraz ze stali nierdzewnej A2 i kwasoodpornej A4., w sprzedaży posiadamy m.in. - śruby, nakrętki, podk ... (czytaj więcej)
Elektronarzędzia Bosch Koszalin Elektronarzędzia Bosch Koszalin Szczególnym zainteresowaniem cieszą się uznane od lat, również na polskim rynku marki. Polecamy w tym miejscu, m.in. - wkrętarki Roschel - wiertarki Bosch - szlifierki kątowe Makita - pilarki tarczowe Mag Storm ELEKTRONARZĘDZIA MAKITA, ELEKTRONARZĘDZIA BOSCH, ELEKTRONARZĘDZIA MAG STORM, ELEKTRONARZĘDZIA ROSCHEL
Profesjonalne narzędzia Koszalin Profesjonalne narzędzia Koszalin NARZĘDZIA KOSZALIN ----- PARK w Koszalinie Narzędzia, które znajdą Państwo wśród naszych produktów, są przeznaczone do szerokich zastosowań, np. do metalu, do drewna, narzędzia skrawające, do obróbki plastycznej, narzędzia tokarskie, frezerskie, kuźnicze, itp. Marka Stanley, dla najbardziej wymagających Klientów, również dla na ... (czytaj więcej)
Chemia budowlana Koszalin Chemia budowlana Koszalin CHEMIA BUDOWLANA największy wybór jest w Hurtowni PARK w Koszalinie • silikony uniwersalne - to trwale elastyczny i łatwy w użyciu silikon o kwaśnym systemie utwardzania. Doskonale nadaje się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, • silikony sanitarne - to szybkoutwardzalny uszczelniacz, odporny na środk ... (czytaj więcej)
adres

ul. Piłsudskiego 19 a
75-501 KOSZALIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!